«100 жаңа есім-2021» жобасының жеңімпаздары анықталды

«Қазақстанның 100 жаңа есімі» жобасының IV маусымы қорытындыланды. 3 мыңға жуық қатысушының арасынан анықталған жеңімпаздар тізімін назарларыңызға ұсынамыз:

  1. Парпиев Латиф                                                                                 Нұр-Сұлтан қаласы
  2. Табынов Қайсар                                                                                      Алматы қаласы
  3. Вибе Екатерина                                                                                      Ақмола облысы
  4. Байжанов Амантай                                                                               Қостанай облысы
  5. Ботай Ардана                                                                                     Қарағанды облысы
  6. Диль Даниель                                                                                    Қарағанды облысы
  7. Қажытаев Серікжан                                                                 Шығыс Қазақстан облысы
  8. Мирсакиева Амина  
  9. Қартанбай Бұлбұл
  10. Тайжан Санжар                                                                                       Алматы қаласы
  11. Нұркежанов Дамир                                                                                 Алматы облысы
  12. Рақышев Ахат                                                                          Шығыс Қазақстан облысы
  13. Хасенов Абай                                                                                    Нұр-Сұлтан қаласы
  14. Ұранхаев Дәулет
  15. Үсенов Ұлан                                                                                            Алматы қаласы
  16. Баталов Таир                                                                                          Алматы қаласы
  17. Заитова Дина                                                                                    Қарағанды облысы
  18. Керімбаев Талғат                                                                              Нұр-Сұлтан қаласы
  19. Қожан Данияр
  20. Әбілжанов Дарын                                                                             Қарағанды облысы
  21. Ашилова Мадина                                                                                    Алматы қаласы
  22. Керімбекова Роза                                                                                 Шымкент қаласы
  23. Дүйсенбаева Малика                                                                               Ақтөбе облысы
  24. Сәрсеев Данияр                                                                                      Алматы қаласы
  25. Пак Виктория                                                                                    Қарағанды облысы
  26. Тастекеев Дулат                                                                      Шығыс Қазақстан облысы
  27. Абильдин Арыстан                                                                             Қарағанды облысы
  28. Кәрібаева Айгерім                                                                             Нұр-Сұлтан қаласы
  29. Тайкенов Жалғас                                                                                    Ақмола облысы
  30. Корнеева Инна                                                                                    Қостанай облысы